A BIG BUS TOURS FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEI

KÉRJÜK, FIGYELMESEN OLVASSA EL EZT A NYILATKOZATOT. JELEN FELTÉTELEK, TOVÁBBÁ AZ ADATVÉDELMI NYILATKOZAT ÉS A COOKIE-SZABÁLYZAT (VALAMINT A BIG BUS TOURS LIMITED VÁLLALATTAL (AZ ANGLIÁBAN A 07524891 CÉGJEGYZÉKSZÁM ALATT, A 110 BUCKINGHAM PALACE ROAD, LONDON, SW1W 9SA CÍM ALATT REGISZTRÁLT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG) ÉS CSOPORTVÁLLALATAIVAL („BIG BUS”) ) KÖTÖTT BÁRMILYEN MÁS MEGÁLLAPODÁS VONATKOZIK MINDEN SZOLGÁLTATÁSRA (A „SZOLGÁLTATÁSOK”), OLDALRA ÉS ALKALMAZÁSRA (NEM KIZÁRÓLAGOSAN BELEÉRTVE A HTTP://WWW.BIGBUSTOURS.COM/ OLDALT ÉS A BIG BUS ALKALMAZÁST (AZ „ALKALMAZÁS”) (EGYÜTT, A „PLATFORMOK”)), MELYEKET A BIG BUS BIRTOKOL ÉS ÜZEMELTET. HA ÖN NEM FOGADJA EL JELEN FELTÉTELEKET ÉS A MÁS MEGÁLLAPODÁSOK FELTÉTELEIT, AKKOR NE NÉZZE MEG ÉS NE HASZNÁLJA EZEKET A SZOLGÁLTATÁSOKAT ÉS PLATFORMOKAT. A SZOLGÁLTATÁSOKHOZ VAGY PLATFORMOKHOZ VALÓ HOZZÁFÉRÉS VAGY HASZNÁLAT JELEN FELTÉTELEK ÉS AZ EGYÉB MEGÁLLAPODÁSOK FELTÉTELEINEK ELFOGADÁSÁVAL JÁR. A BIG BUS AZONNALI HATÁLLYAL FELFÜGGESZTHETI VAGY TÖRÖLHETI A SZOLGÁLTATÁSOKHOZ VAGY PLATFORMOKHOZ VALÓ HOZZÁFÉRÉST, AMENNYIBEN JELEN FELTÉTELEKET VAGY A MÁS MEGÁLLAPODÁSOK FELTÉTELEIT NEM TARTJA BE.

HIVATKOZÁSOK:

ÉRTÉKESÍTÉSI FELTÉTELEK

HASZNÁLATI FELTÉTELEK

AZ ALKALMAZÁSHOZ KAPCSOLÓDÓ FELTÉTELEK

1 ÉRTÉKESÍTÉSI FELTÉTELEK

A Big Bus szolgáltatásainak része a személyszállító járművekkel történő városnézés, a szerződéses személyszállító hajókkal történő kirándulás és a vezetett gyalogtúrák.

1.1 E-JEGYEK

Amennyiben a Platformokon vásárol jegyet, jegyeit elektronikus jegyként (e-jegyként) vagy SMS-ben kapja meg, amennyiben SMS-t jelöl meg választott lehetőségként; ez esetben a beolvasáshoz szükséges QR-kód is szerepel a jegyen. Az e-jegyet ki kell nyomtatnia, és a kinyomtatott példányt be kell mutatnia a Big Bus személyzet egy tagjának a kiválasztott felszállási helyen. Felhívjuk figyelmét, hogy a Big Bus nem biztosít fizikai jegyet a Platformokon történő vásárlások esetében.

1.2 E-JEGY BEVÁLTÁSA

Amennyiben e-jeggyel rendelkezik, a kinyomtatott elektronikus jegyet vagy az e-jegyet megjelenítő oldalt és SMS-hivatkozást be kell mutatnia a személyzet egy tagjának a vásárláshoz használt személyazonosító hitelkártyával együtt. E-jegyét a Big Bus egyenruhás tagjának a választott felszállási helyen be kell mutatnia. Munkatársunk az e-jegyet utazáshoz érvényes jegyre váltja.

A Big Bus fenntartja a jogot bármely olyan e-jegy elutasítására, amelyhez nem mutatják be a vásárláshoz használt hitelkártyát.

1.3 UTAZÁSI JEGY

Jegyét tartsa biztonságban, mert pótjegyet nem állítunk ki. Felszálláskor be kell mutatni a jegyét, vagy jegyet kell váltania. A jegy a Big Bus tulajdonában marad, és a Big Bus munkatársának kérésére be kell mutatni ellenőrzésre. Munkatársunk a jegyet be is szedheti. A Big Bus egyetlen Szolgáltatása sem vehető igénybe a teljes utazásra érvényes jegy hiányában.

1.4 A JEGY ÉRVÉNYESSÉGE

A jegy feljogosítja Önt minden Big Bus Szolgáltatás igénybevételére a jegyen feltüntetett érvényességi idő során működési időben. A Szolgáltatás használata az első Szolgáltatásra történő felszálláskor veszi kezdetét (Éjszakai városnézés esetén ez csak az Éjszakai városnézésre vonatkozik). Amikor a jegy érvényességét veszti, a Szolgáltatást a következő elérhető lehetőségnél el kell hagynia, vagy pedig új jegyet kell váltania. Hosszabbítás nem lehetséges. A jegy nem garantálja adott Szolgáltatás adott időben történő elérhetőségét. A jegy a vásárlást követő 6 hónapon belül bármely napon felhasználható. Ha 48 órás jegyet vásárol, akkor ezek csak egymást követő napokon vehetők igénybe.

1.5 ELVESZETT JEGYEK

Jegyeire gondosan vigyázzon. Amennyiben kiderül, hogy érvényes jegy nélkül utazik, a pótjegyért a teljes jegyárat kell megfizetnie.

1.6 GYERMEKEK

Gyermekjegyek 5-15 éves gyermekek számára érhetők el. A gyermekek mindenkor felnőtt kíséretében utazhatnak. Az 5 éven aluli gyermekek ingyen utazhatnak, rájuk gondosan figyelő felnőtt kíséretében (1 gyermekre 1 felnőtt), amennyiben a gyermek nem foglal el helyet díjat fizető utas elől.

1.7 INDULÁSI HELYEK ÉS IDŐK

A Big Bus a lehető legpontosabban igyekszik megadni az indulási helyeket és időket a szolgáltatásokhoz. Ugyanakkor a Big Bus fenntartja a jogot az indulási helyek és idők előzetes értesítés nélküli módosítására a körülmények függvényében.

1.8 A TÚRA ÚTVONALA

A Big Bus fenntartja a jogot a Szolgáltatás útvonalának módosítására felvonulások, tüntetések vagy más olyan események esetén, amelyek a Big Bus ellenőrzésén kívül állnak.

1.9 BUSZOK ÉS BIZTONSÁG

Míg a Big Bus törekszik arra, hogy híres nyitott tetejű emeletes buszait működtesse, fenntartja a jogot a zárt tetejű emeletes buszok üzemeltetésére is, különösen rossz idő esetén.

Forgalmas időszakokban az ülőhely nem garantálható egyik emeleten sem.

A Big Bus fenntartja a jogot egy adott járat használatának megtagadására, amennyiben az a biztonságot veszélyezteti.

Biztonsági okokból az emeleten utazó utasoktól azt kérjük, hogy maradjanak ülve, amíg a busz mozgásban van.

1.10 FOLYAMI HAJÓK

A hajókirándulásokat, ahol ez a jegy része, egy szerződéses külső partner szolgáltatja. Jelen Feltételek a Big Bus által kiállított jegy részeként igénybe vett hajóirándulásra is vonatkoznak.

1.11 ÁRAZÁS ÉS PROMÓCIÓS AJÁNLATOK

A Szolgáltatásokra vonatkozó árak a Platformokon a vonatkozó árakat feltüntető oldalon találhatók. Minden ár tartalmazza a hatályos helyi adókat. A Big Bus fenntartja a jogot bármely Szolgáltatás árának azonnali és előzetes értesítés nélküli módosítására.

A Big Bus időről időre kedvezményeket és promóciós ajánlatokat kínál, kedvezménykóddal, promóciós kóddal vagy anélkül. A kóddal igénybe vehető kedvezmények általában egyetlen tranzakcióra érvényesek, és a kód felhasználása után deaktiválásra kerülnek, és érvényességüket vesztik. A Big Bus nem tartozik felelősséggel semmilyen kedvezményért vagy promóciós ajánlatért, amely külső weboldalakon jelenik meg, és fenntartja a jogot bármely kedvezmény vagy promóciós ajánlat előzetes értesítés nélküli visszavonására.

1.12 VISSZATÉRÍTÉSEK

Amennyiben a Big Bus nem képes egy Szolgáltatás nyújtására a jegy érvényessége során saját hibájából, Ön jogosult a jegy árának teljes vagy részleges visszatérítésére. A visszatérítést írásban kell kérni a következő e-mail címen: infobudapest@bigbustours.com. Kérjük, e-mailjéhez olvassa be és csatolja a jegyét. Ugyanakkor a Big Bus nem szegi meg jelen Feltéteket, és nem tehető felelőssé a Szolgáltatásokban bekövetkezett késedelemért vagy ezek elmaradásáért, amennyiben a késedelemért vagy elmaradásért ésszerűen nem tehető felelőssé.

1.13 BALESET VAGY VESZTESÉG

Kérjük, minden személyes tulajdonára gondosan ügyeljen. A Big Bus nem tehető felelőssé semmilyen veszteségért, kárért, kényelmetlenségért, közvetett vagy közvetlen veszteségért, akárhogy is következzen be, kivéve, ha azért a Big Bus mulasztása felelős, mely esetben felelőssége (a halált vagy személyi sérülést leszámítva) legfeljebb a jegyár értékéig terjed.

1.14 ALKOHOL

Az alkoholfogyasztás a Szolgáltatások teljes használata alatt tilos.

1.15 JEGYÁRAK

Amikor a Big Bus jegyárusítóitól vásárol jegyet, a jegyvásárlással vagy a jegy összegének visszatérítésével kapcsolatos kéréseket annak a jegyárusítónak tegye fel, akitől a jegyet vásárolta.

1.16 KÉPEK

Ön ezúton engedélyezi, hogy a Big Bus fényképeket készítsen a fedélzeten bármely Szolgáltatásról, és beleegyezik, hogy az 1998-as Adatvédelmi törvénynek és bármely más vonatkozó törvénynek vagy rendelkezésnek megfelelően az Önről készült képeket a Big Bus marketing- és promóciós anyagaiban, köztük a Platformokon felhasználja. A Big Bus igyekszik nem felhasználni olyan képeket, amelyeken egy adott személy kiemelten szerepel, az illető beleegyezésének kérése nélkül. A Platformokon szereplő minden kép csak illusztrációs célokat szolgál.

1.17 VÁSÁRLÓI MAGATARTÁS

A Big Bus saját belátása szerint kizárhat bármely személyt a Szolgáltatásból, ha úgy ítéli meg, hogy a magatartása más utasok számára sértő vagy zavaró, vagy saját vagy más utasok épségét veszélyezteti, és a Big Bust ezzel kapcsolatban további felelősség nem terheli.

1.18 VISSZAJELZÉS

Ha visszajelzése van a Szolgáltatással vagy a Platformokkal kapcsolatban, kérjük, ide írjon: infobudapest@bigbustours.com.

Reméljük, hogy elégedett lesz Szolgáltatásainkkal, de abban a valószínűtlen esetben, hogyha bármilyen problémába ütközik, kérjük, a fenti e-mail címen lépjen velünk kapcsolatba. Ha vitát kíván rendezni, keresse fel az Európai Bizottság online vitarendezési portálját: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

2 HASZNÁLATI FELTÉTELEK

2.1 A PLATFORMOKBAN BEKÖVETKEZŐ VÁLTOZTATÁSOK

A Big Bus fenntartja a jogot, hogy bármikor, előzetes értesítés felelősségvállalás nélkül, saját belátása szerint megváltoztassa, módosítsa, kiegészítse, vagy egyes szakaszokkal megrövidítse a Platfomok bármely területét. A Big Bus joghatóság, hogy jelen Feltételeket időről időre nézze át az esetleges változtatásokért. Ha a Platformokat a változtatások után is használja, akkor elfogadja ezeket a Feltételeket.

2.2 FELELŐSSÉG

Bármely Platform használatával Ön elfogadja s belegyezik, hogy a Platformok használata saját kockázatára történik, és a vonatkozó törvényeknek megfelelő mértékben a Big Bus semmilyen körülmények között, (nem kizárólagosan) beleértve a hanyagságot, nem tehető felelőssé semmilyen közvetett vagy közvetlen, véletlen, speciális, következményes vagy büntető jellegű károkozásért, veszteségért, költségért vagy kiadásért, illetve profitvesztésért, amely bármely Platform vagy az azokhoz köthető anyagok (nem kizárólagosan beleértve vírusok vagy a számítástechnikai átvitelben vagy hálózati kommunikációban bekövetkező hibák) miatt a Platform használatából vagy használatra való alkalmatlanságából erednek, abban az esetben is, ha a Big Bust értesítették az ilyen károk lehetőségéről. Ezen felül a Big Bus nem vállal felelősséget a Platformok tartalmában bekövetkezett bármilyen, külső felek általi jogosulatlan módosításért. Minden kifejezett vagy vélelmezett garancia a törvény által megengedett legteljesebb mértékben kizárt.

A bármely Platformról letölthető bármilyen szoftver letöltése saját felelősségre történik.

Jelenlegi feltételek egyetlen kitétele sem korlátozza az Ön törvény által meghatározott jogait. Jelen feltételek egyik kitétele sem zárja ki a Big Bus felelősségét a következők esetén:

  • a Big Bus hanyagságából fakadó haláleset vagy személyi sérülés;
  • csalárd vagy megtévesztő magatartás; vagy
  • bármely más veszteség vagy kár, amely a hatályos törvények értelmében nem zárható ki és nem korlátozható.

2.3 A PLATFORM ELÉRHETŐSÉGE

A vonatkozó törvények által meghatározott mértékben, a Big Bus nem garantálja, hogy bármely Platformja bármikor elérhető lesz, vagy Ön azokhoz megszakítás nélkül, időben, hibamentesen, vírusoktól vagy más káros összetevőktől mentesen hozzáférhet. Amennyiben bármelyik Platform nem érhető el, kérjük, ezt e-mailben jelentse az infobudapest@bigbustours.com címre, és a Big Bus a lehető leghamarabb megpróbálja kijavítani a hibát. Ön felel minden olyan eszköz, szolgáltatás vagy más anyag beszerzéséért, amely a weboldalhoz való hozzáféréshez szükséges, és az Ön felelőssége biztosítani a megfelelő vírusvédelmet a weboldalhoz használt felszerelések használatához.

2.4 SZELLEMI TULAJDON

Hacsak másként nem rendelkezünk, a Platformokon használt minden szellemi tulajdon (beleértve a képernyő információit, a tartalmakat, a szöveget, a grafikát és a Platformok megjelenését és érzetét) a Big Bus vagy licenctulajdonosainak tulajdona. Minden védjegy, szolgáltatási védjegy, cégnév vagy logó saját tulajdonosaik tulajdona. Ezek védjegyek, nevek és logók bármilyen Ön általi használata a tulajdonosi jogok megsértésének minősülhet. A Big Bus nem garantálja, hogy a Platformok nem sértik harmadik felek szellemi tulajdonjogát.

A Platformokon vagy azokhoz kapcsolódóan Ön által megjelenített szellemi tulajdonok, kivéve a jelen Feltételekben engedélyezetteket, szigorúan tiltottak. A Big Bus a törvény által megengedett legteljesebb mértékben, agresszíven érvényre juttatja szellemi tulajdonjogait. A Platformokhoz kapcsolódóan semmilyen jogot nem ruházunk át Önre a Big Bus csoport által birtokolt védjegyekkel, szolgáltatási védjegyekkel vagy kereskedelmi védjegyekkel kapcsolatban.

Ön kinyomtathat egy példányt, és letölthet részleteket a Platformok bármely oldaláról személyes használatra, és mások figyelmét is felhívhatja a Platform tartalmára.

Tilos módosítani a kinyomtatott anyagok papír alapú vagy digitális példányait, és nem használhat fel semmilyen illusztrációt, fényképet, videó- vagy audioszekvenciákat illetve semmilyen grafikát a hozzá tartozó szöveg nélkül.

A Big Bust (és a hozzá tartozó partnereket) mindig fel kell tüntetni, mint a Platform tartalmainak szerzőit.

A Platformok tartalmának semelyik része nem használható kereskedelmi célokra a Big Bus vagy a licentulajdonosok előzetes engedélye nélkül.

Ha a Platform bármely részét kinyomtatja, másolja vagy letölti a szerződés megszegésével, akkor a felhasználásukhoz való joga azonnal megszűnik, és a Big Bus rendelkezése szerint vissza kell szolgáltatnia vagy meg kell semmisítenie minden másolatot, amelyet készített.

2.5 HARMADIK FELEK OLDALAI

A Big Bus nem tehető felelőssé más oldalak tartalmaiért, amelyek bármely Platformhoz kapcsolódnak, és a Big Bus minden garanciát és felelősséget kizár olyan veszteségekkel vagy károkkal kapcsolatban, amelyek az ilyen oldalak használatából erednek.

2.6 HIVATKOZÁSI FELTÉTELEK WEBOLDALAKON

Nem hivatkozhat semmilyen vonatkozó Platformra, kivéve, ha erről előzetes írásos engedélyt kapott a Big Bustól. Ha megszerezte beleegyezésünket, akkor a következő feltételeknek kell megfelelnie:

  • Csak a következő oldal kezdőlapjára hivatkozhat: (http://www.bigbustours.com/). A vonatkozó Platformon belüli egyéb tartalomra való hivatkozás tilos a Big Bus kifejezett írásos engedélye nélkül;
  • A hivatkozás szövege vagy „Big Bus Tours" vagy „www.BigBusTours.com” lehet. Big Bus logó vagy grafika nem használható a hivatkozás részeként a Big Bus előzetes írásos engedélye nélkül;
  • A hivatkozás és az azt körülvevő tartalom a hivatkozó oldalon: (a) nem állíthatja be megtévesztő módon a hivatkozó oldal és a Big Bus közötti kapcsolatot; (b) nem mutathatja be a Big Bust, vagy termékeit vagy szolgáltatásait hamis, megtévesztő, becsmérlő vagy egyéb sértő módon, vagy a Big Bust valószínűsíthetően rossz fényben feltüntető módon; vagy (c) nem módosíthatja az érintett Platform elrendezését, tartalmát, megjelenését és érzetét; és
  • Nem hozhat létre hivatkozást egy Platformra, amennyiben a hivatkozásnak nem Ön a tulajdonosa.

A Big Bus nem vállal felelősséget a Platformokhoz kapcsolódó weboldalak tartalmáért. Az ilyen hivatkozások megjelenése nem jelenti azt, hogy a Big Bus támogatja a hivatkozott weboldalakat. A Big Bus nem tehető felelőssé az ezen weboldalak használatából eredő veszteségekért vagy károkért.

2.7 ELFOGADHATÓ HASZNÁLAT

Nem használhatja a Platformokat törvénytelen, erkölcstelen vagy illegális célhoz vagy tevékenységhez. Továbbá egyik Platformot sem használhatja úgy, hogy az:

  • kárt tegyen a Big Bus hírnevében;
  • bármely Platform, vagy az azokon kínált szolgáltatások megszakadásához, károsodásához vagy sérüléséhez vezet;
  • vírust vagy rosszindulatú kódot helyez el bármely Platformon;
  • sérti vagy hátrányosan érinti a Platformok más felhasználóit;
  • azáltal a Big Bus, Ön, vagy a Platform más felhasználója megszegné a vonatkozó törvényeket vagy rendelkezéseket; vagy
  • hátrányosan érinthet bármely személyt, aki szolgáltatásokat nyújt a Big Busnak bármely Platformmal kapcsolatban.

Önnek tilos:

  • módosítani, lefordítani, szétbontani, szerkeszteni, visszafejteni, szétszedni vagy más módon hozzáférést megkísérelni a Platform egészének vagy részének forráskódjához;
  • származékos munkát létrehozni bármely Platform bármely részéből; vagy
  • lemásolni (beleértve a vonatkozó dokumentációkat) vagy kereskedelmi használatba venni, lízingelni, felszámítani, értékesíteni, közzétenni, allicencelni, terjeszteni, hozzárendelni vagy más módon átruházni bármely Platform bármely részét.

2.8 TARTALOM FELTÖLTÉSE

Ahányszor olyan funkciót használ, amely lehetővé teszi tartalom feltöltését a Platformokra, vagy kapcsolatba léphet a Platformok más felhasználóival, be kell tartania az „Elfogadható felhasználó” szakaszban részletezett tartalomra vonatkozó szabványokat.

Ön garantálja, hogy az ilyen közreműködés megfelel ezeknek a szabványoknak, és a garancia megszegése esetén a Big Busnak tartozik felelősséggel. Ez azt jelenti, hogy Ön felel minden veszteségért vagy kárért, amelyet a Big Bus a garancia megszegéséből kifolyólag elszenved.

A Platformokra feltöltött semmilyen tartalom nem minősül bizalmas vagy tulajdonosi tartalomnak. Ön megtartja a tartalmainak teljes tulajdonjogát, de a Big Bus vállalatnak limitált licencet kell adnia a tartalom használatára, tárolására és másolására, valamint a külső feleknek való rendelkezésre bocsátásra. Ön a Big Bus vállalatnak örökös, nem-exkluzív, jogdíjmentes, átruházható licencet nyújt a Szolgáltatással kapcsolatos tartalom különböző médiákban, köztük a Platformokon történő felhasználására, reprodukálására, terjesztésére, származékos munkák készítésére valamint megjelenítésére.

A Big Bus továbbá jogosult felfedni az Ön személyazonosságát bármely harmadik félnek, aki azt állítja, hogy a közzétett és feltöltött tartalom a szellemi tulajdonjogait vagy a magánélethez való jogait sérti.

A Big Bus nem tehető felelőssé semmilyen külső fél felé az Ön vagy a Platformok bármely más felhasználója által közzétett tartalomért vagy annak helyességéért.

A Big Bus vállalatnak jogában áll eltávolítani minden olyan közzétételt a Platformokon, amely véleménye szerint nem felel meg a tartalmakra vonatkozó szabványoknak az „Elfogadható használat” szakasznak megfelelően.

A Platformokon más felhasználók által kifejezett vélemények nem képviselik a Big Bus véleményét vagy értékeit.

Az Ön kizárólagos felelőssége a tartalom biztosítása és mentése.

2.9 ELVÁLASZTHATÓSÁG

Ha jelen feltételek bármely részét egy bíróság, döntőbíróság vagy más kompetens joghatóság egyéb fóruma bármikor érvénytelennek találja, vagy más módon behajthatatlan, a döntés nem érvényteleníti a jelen feltételek maradékát. Jelen feltételek módosítottnak tekintendők, amennyiben olyan részeit módosították vagy választották el, amely szükséges ahhoz, hogy érvényes, törvényes és kikényszeríthető legyen, miközben megőrzi eredeti szándékait, vagy ha ez nem lehetséges, olyan rendelkezéssel helyettesítik, amely legális és kikényszeríthető, és egyenértékűen kifejezi a felek szándékát. Az ilyen érvénytelen vagy kikényszeríthetetlen részt vagy részeket jelen feltételektől le kell választani, vagy a kérdéses rész(ek) más joghatóságban való érvényessége nem sérülhet.

2.10 ELSŐDLEGES TÖRVÉNYEK

Amennyiben jelen feltételek bármely része bármikor ellentmond annak a joghatóság törvényeinek, amelyben a Szolgáltatásokat vagy a Platformokat használja, a joghatóség törvényei irányadóak, de csak az ellentmondás feloldásának erejéig.

2.11 ÁTRUHÁZÁS

Jelen feltételek alá tartozó jogainak átruházása, allicencelése vagy más átadása nem engedélyezett.

2.12 IRÁNYADÓ JOG

Jelen feltételekre Anglia és Wales törvényei irányadóak, és Ön beleegyezik abba, hogy bármilyen jogvita esetén kizárólag az angol bíróságoknak van joguk eljárni.

3 AZ ALKALMAZÁSHOZ KAPCSOLÓDÓ FELTÉTELEK

A következő további feltételek érvényesek az alkalmazás használata esetén. Az alkalmazás ingyenesen letölthető erőforrás a Big Bus ügyfeleinek. Azért fejlesztettük ki, hogy Ön a lehető legtöbbet hozhassa ki a hop-on, hop-off városnézési élményből.

3.1 AZ INFORMÁCIÓK PONTOSSÁGA

A Big Bus Tours igyekszik garantálni, hogy az alkalmazáson belüli információk a letöltés idején pontosak legyenek, ugyanakkor ez nem garantálható. Amennyiben előző nap letöltött interaktív térképet használ, kérjük, kattintson a „Frissítés” fülre annak garantálásához, hogy az elérhető legfrissebb verziót használja. Az Ön kizárólagos felelőssége frissítéseket telepíteni az alkalmazáshoz, amikor ezeket a frissítéseket a Big Bus felkínálja. Ön tudomásul veszi, hogy az alkalmazás használatát hátrányosan befolyásolhatja, ha az ajánlott frissítéseket nem telepíti, és a Big Bus semmilyen felelősséget nem vállal ennek bekövetkezése esetén.

3.2 IDŐPONTOK ÉS ÁRAK

Az alkalmazásban megadott időpontok és árak csak útmutatóul szolgálnak. A Big Bus nem tehető felelőssé a harmadik felek nyitvatartási idejében vagy áraiban bekövetkezett változásokért. A Big Bus fenntartja a jogot az indulási helyek és idők előzetes értesítés nélküli módosítására a körülmények függvényében.

3.3 ÚTVONAL-MÓDOSÍTÁSOK

A Big Bus fenntartja a jogot, hogy az alkalmazásban jelzettektől eltérő útvonalakon és megállókkal közlekedjen, amikor ezt az ésszerűség diktálja.

3.4 JEGYEK

A Big Bus buszaira való felszálláshoz érvényes jeggyel kell rendelkeznie. Az alkalmazás birtoklása nem tekinthető jegynek és nem biztosít hozzáférést a túrákhoz.

3.5 BIZTONSÁG

Biztonsági okokból az ügyfeleknek ülve kell maradniuk a busz emeletén, miközben a busz mozgásban van. Akár a buszon vagy a hajókiránduláson, akár azokon kívül, kérjük, csak akkor használja az alkalmazást, amikor ezt biztonságosan megteheti.

3.6 VISSZATÉRÍTÉS ÉS FELELŐSSÉG

Az alkalmazást az ügyfelek segítésére, jóhiszeműen fejlesztettük ki. Az alkalmazáson belül megtalálható részletek nem garantálhatók. A Big Bus nem tehető felelőssé az alkalmazáson belül található pontatlan információkból fakadó problémákért. Amennyiben kételye merülne fel az alkalmazáson belül található információkkal kapcsolatban, kérjük, forduljon a Big Bus valamelyik munkatársához annak tisztázásáért.

3.7 ADATLETÖLTÉS

Mindegyik interaktív térkép megközelítőleg 10mb adatletöltést igényel (de az egyes letöltések nagyobb vagy kisebb adatmennyiséggel is járhatnak). Az adatköltségek minimalizálásáért ajánlott akkor letölteni az interaktív térképeket, amikor vezeték nélküli kapcsolat is elérhető. Amint az interaktív térképet letöltötte, nem szükséges több adatváltás, kivéve, ha hozzá szeretne férni a Google/Apple térképfunkcióhoz. Ön felel az alkalmazás használatával kapcsolatos költségek megfizetéséért, beleértve a mobilszolgáltatója által felszámított költségeket (adatköltségekkel együtt).

3.8 VISSZAJELZÉS

Ha az alkalmazással kapcsolatban visszajelzése van, kérjük, írjon e-mailt a következő címre: app@bigbustours.com.

AFNETWORKING

Copyright © 2011 Gowalla (http://gowalla.com/)

MIT Licence alatt licencelve.

SSZIPARCHIVE

Copyright © 2010-2011 Sam Soffes

MIT Licence alatt licencelve.

ELÉRHETŐSÉG

Copyright © 2011, Tony Million. Minden jog fenntartva.

Simplified BSD Licence alatt licencelve

Amennyiben a vonatkozó törvények nem írják elő, vagy erre írásos megállapodás nem vonatkozik, a Simplified BSD Licence alatt terjesztett szoftver "ADOTT ÁLLAPOTBAN", BÁRMILYEN GARANCIA VAGY FELTÉTEL NÉLKÜL érhető el, legyen az kifejezett vagy vélelmezett. Nézze meg a Simplified BSD Licence-t az adott nyelven a Simplified BSD License engedélyeiért és korlátozásaiért.

MIT LICENSZ

Ezúton engedélyt adunk a szoftvert és a kapcsolódó dokumentációs fájlokat (a „Szoftver”) birtokló személynek, hogy ingyenesen és korlátozás nélkül járjon el a Szoftverrel, korlátozások nélkül beleértve a Szoftver használatának, módosításának, egybeolvasztásának, közzétételének, allicencelésének és/vagy értékesítésének jogát, valamint a Szoftvert átvevő személyeknek történő engedélyezést a következő feltételekkel:

A fenti szerzői jogi értesítést valamint jelen engedélyről szóló értesítést a Szoftver minden példányába vagy nagyobb részébe bele kell foglalni.

A SZOFTVER „ADOTT ÁLLAPOTBAN", BÁRMILYEN KIFEJEZETT VAGY VÉLELMEZETT GARANCIA NÉLKÜL ÉRHETŐ EL, NEM KIZÁRÓLAGOSAN BELEÉRTVE A FORGALOMBA HOZHATÓSÁGRA, A JOGSÉRTÉS - MENTESSÉGRE VAGY AZ ADOTT CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁGRA VONATKOZÓ GARANCIÁT. A SZERZŐK VAGY A SZERZŐI JOGOK TULAJDONOSAI SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM TEHETŐK FELELŐSSÉ SEMMILYEN IGÉNY, KÁRTÉRÍTÉS VAGY MÁS FELELŐSSÉG KÉRDÉSÉBEN, FÜGGETLENÜL ATTÓL, HOGY ARRA AZ EZEN EGYEZMÉNY VAGY SZERZŐDÉS ALAPJÁN, SZERZŐDÉSEN KÍVÜLI KÁROKOZÁS ALAPJÁN VAGY MÁS MÓDON KERÜL SOR A SZOFTVER HASZNÁLATA VAGY AZ AZZAL KAPCSOLATOS MÁS TEVÉKENYSÉG SORÁN.

EGYSZERŰSÍTETT BSD LICENSZ

A forrás- vagy bináris formátumban való újraforgalmazás és használat, módosításokkal vagy anélkül, engedélyezett, amennyiben a következő feltételek teljesülnek:

1. A forráskód újraforgalmazásában meg kell tartani a szerzői jogi értesítést, jelen feltételek listáját és a következő jogi nyilatkozatot.

2. A bináris formátum újraforgalmazásában újra fel kell tüntetni a szerzői jogi értesítést, jelen feltételek listáját és a következő jogi nyilatkozatot a dokumentációban és/vagy a forgalmazott verziót kísérő más anyagokban.

JELEN SZOFTVERT A SZERZŐI JOGOK TULAJDONOSAI ÉS A HOZZÁJÁRULÓK „ADOTT ÁLLAPOTBAN", BÁRMILYEN KIFEJEZETT VAGY VÉLELMEZETT GARANCIA NÉLKÜL BOCSÁTJÁK RENDELKEZÉSRE, NEM KIZÁRÓLAGOSAN BELEÉRTVE A FORGALOMBA HOZHATÓSÁGRA VAGY AZ ADOTT CÉLRA VALÓ ALKALMASSÁGRA VONATKOZÓ GARANCIÁT. A SZERZŐI JOGOK TULAJDONOSAI VAGY A HOZZÁJÁRULÓK NEM TEHETŐK FELELŐSSÉ SEMMILYEN KÖZVETLEN, KÖZVETETT, SPECIÁLIS, ESETI VAGY KÖVETKEZMÉNYES KÁROK ESETÉN (NEM KIZÁRÓLAGOSAN BELEÉRTVE A CSERETERMÉKEK VAGY SZOLGÁLTATÁSOK BIZTOSÍTÁSÁT, A FELHASZNÁLHATÓSÁG, AZ ADATOK VAGY PROFIL ELVESZTÉSÉT VAGY AZ ÜZLETMENET MEGSZAKÍTÁSÁT), BÁRMI IS VEZESSEN AZOKHOZ, ÉS KIZÁRNAK BÁRMINEMŰ FELELŐSSÉGET, FÜGGETLENÜL ATTÓL, HOGY ARRA AZ EZEN EGYEZMÉNY VAGY SZERZŐDÉS ALAPJÁN, SZERZŐDÉSEN KÍVÜLI KÁROKOZÁS ALAPJÁN VAGY MÁS MÓDON (BELEÉRTVE A HANYAGSÁGOT) KERÜL SOR A SZOFTVER HASZNÁLATA SORÁN, MÉG ABBAN AZ ESETBEN IS, HA AZ ILYEN KÁROKOZÁS LEHETŐSÉGÉRŐL ELŐZETESEN ÉRTESÍTÉST KAPTAK.

Köszönjük, hogy Szolgáltatásainkat és Platformjainkat használja.

© Big Bus Tours Limited 2016. Minden jog fenntartva.

Utolsó módosítás: 2016. november